BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPI

TANSEL URCAN BASKETBOL AKADEMİ
BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPI

T.U.B.A. Sezona hazırlık kampı, kulüp takım oyuncuları için yapılmakta olup, sporcuların bireysel sorumluluklarını, özgüvenlerini, takımdaşlık olgusunu kuvvetlendirmek için düzenlenmekle birlikte, antrenörler de bu ekibin birer parçaları oldukları için kış sezonunda yeteri kadar birlikte olamamaktan dolayı sporcular üzerinde çok fazla oluşturulamayan takım disiplini, antrenör sporcu ilişkisi, takım arkadaşları ile olan ilişkiler ve çevreye karşı olması gereken hassasiyet ile davranış biçimlerini geliştirmeye yöneliktir.
Sporcular ve üyesi bulundukları kulübün başarılı olabilmeleri için, bireysel sportif gelişimin yanı sıra, takım ruhu, takım disiplini, takım arkadaşlarına saygı, antrenörlerine saygı ve kendi öz disiplinlerinin de oldukça önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tansel Urcan Basketbol Akademi Bolu Sezona Hazırlık Kampı, bu öğelerin birleştirilerek maximum düzeyde fayda sağlamaya yönelik bir basketbol kampıdır.
T.U.B.A. Sezona Hazırlık Kampı sporcuların özgüven, takım çalışması, motivasyon, arkadaşlık, disiplin, kendini ifade edebilme ve bireysel ihtiyaçlarını giderebilme gibi özellikleri ön plana çıkararak basketbolda atletik performansın yanı sıra takım ruhu, doğru iletişim, baskı altında karar verebilme, arkadaşlarını harekete geçirebilme ve antrenörlerini dinleme, anlama, uyum gösterme gibi değerleri ortaya çıkarır.

Tüm sporcularımıza iyi kamplar dilerim.

Tansel URCAN

Tansel Urcan Basketbol Akademi Bolu Sezona Hazırlık Kampında,  15- 20 Ağustos 2017 tarihleri arasında Bolu Köroğlu Otel’de konaklanacaktır.

13 25 19 2 6 10

BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPI ÜCRETİ

*Tansel Urcan Basketbol Akademi Bolu Sezona Hazırlık Kampı  katılım ücreti 1.100 TL. dır. (İlk taksit 21 Temmuz 2017 – İkinci taksit 11 Ağustos 2017 olarak 2 taksit ile ödenebilir.)
*Ulaşım  otobüs ile yapılacaktır.
*Kardeşlerden bir tanesine %5 kardeş indirimi uygulanır.

BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPINDA ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Basketbol ve mental gelişim eğitimi.
* 5 gece 6 gün otel. (Sabah, öğle ve akşam yemekleri)
* Otel ve spor salonu gidiş-geliş, Otel ve Gölcük atletizm parkuru transferleri.
* İstanbul – Bolu gidiş-geliş otobüs ücreti

BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPI AKTİVİTELERİ

* Kamp sonu yemeği

SPORCULARIN YANLARINA ALMALARI GEREKENLER

* T.U.B.A Çift taraflı antrenman formaları
* T.U.B.A. Tshirt’leri

* Basketbol ayakkabısı
* Spor ayakkabısı

* Spor çorabı (En az 5 adet)
* Günlük kıyafetler
* Temizlik malzemeleri (Şampuan, duş jeli, deodorant)
* Diş fırçası
* Diş macunu
* (Varsa) Sporcunun düzenli olarak kullandığı ilaçlar

Kayıt formu için tıklayınız.

IMG-20150812-WA0005 IMG-20150816-WA0009 IMG-20150815-WA0022 20150811_153635