ANTALYA 2019 SÖMESTR KAMP VE TURNUVASI

T.U.B.A. 2019 Antalya Sömestr  Basketbol Kampı, kulüp takım oyuncuları için yapılmakta olup, sporcuların bireysel sorumluluklarını, özgüvenlerini, takımdaşlık olgusunu kuvvetlendirmek için düzenlenmekle birlikte, antrenörler de bu ekibin birer parçaları oldukları için kış sezonunda yeteri kadar birlikte olamamaktan dolayı sporcular üzerinde çok fazla oluşturulamayan takım disiplini, antrenör sporcu ilişkisi, takım arkadaşları ile olan ilişkiler ve çevreye karşı olması gereken hassasiyet ile davranış biçimlerini geliştirmeye yöneliktir.
Sporcular ve üyesi bulundukları kulübün başarılı olabilmeleri için, bireysel sportif gelişimin yanı sıra, takım ruhu, takım disiplini, takım arkadaşlarına saygı, antrenörlerine saygı ve kendi öz disiplinlerinin de oldukça önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tansel Urcan Basketbol Akademi 2019 Antalya  Sömestr  Basketbol Kampı, bu öğelerin birleştirilerek maximum düzeyde fayda sağlamaya yönelik bir basketbol kampıdır.
2019 Antalya  Sömestr Basketbol Kampı sporcuların özgüven, takım çalışması, motivasyon, arkadaşlık, disiplin, kendini ifade edebilme ve bireysel ihtiyaçlarını giderebilme gibi özellikleri ön plana çıkararak basketbolda atletik performansın yanı sıra takım ruhu, doğru iletişim, baskı altında karar verebilme, arkadaşlarını harekete geçirebilme ve antrenörlerini dinleme, anlama, uyum gösterme gibi değerleri ortaya çıkarır.

Tüm sporcularımıza iyi kamplar dilerim.

Tansel URCAN

Tansel Urcan Basketbol Akademi 2019 Antalya  Sömestr Basketbol Kampı, Okulların yarıyıl tatiline gelen 21.01.2019 ile 25.01.2019 tarihleri arasında  5 yıldızlı IC HOTELS GREEN PALACE   / KUNDU ANTALYA da gerçekleşecektir.

  
  

Tansel Urcan Basketbol Akademi 2019 Antalya  Kış Basketbol Kampı ödemeleri, 20  Kasım 2018 – 20 Aralık 2018 – 10 Ocak 2019 da  3 taksitte yapılabilir.
Ulaşım havayolu ile sağlanacaktır. Ulaşım ücreti kamp ücretine dahildir. Kampa katılacak sporcularımız uçuşları Pegasus Hava Yolları Sabiha Gökçen Havalimanı 21.01.2019 tarihinde gidiş (kalkış 12:25   – varış 13:35 ), 25.01.2019 tarihinde dönüş (kalkış 12:30  – varış 13:40) uçuşları ile yapılacaktır.  (Biletlerde sınırlı sayıda kontenjan vardır.)
Kardeşlerden bir tanesine %5 kardeş indirimi uygulanır.
Ödemelerinizi nakit, havale/eft, veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. (Kredi kartı ile yapılan ödemelerde KDV ilave edilecektir.)

2019 SÖMESTR BASKETBOL KAMPINDA ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Basketbol ve mental gelişim eğitimi.
* 4 gece 5 gün otel. ( Herşey Dahil konsept konaklama, sabah, öğle ve akşam yemekleri, snack gün arası yiyecekler)
*Ulaşım Pegasus Havayolları ile gidiş-geliş
* Havalimanı otele gidiş-geliş transferler.
* Otel ve spor salonu gidiş-geliş transferler.
* Turnuva hakem ücretleri ve organizasyonun bedeli
* Madalyalar ve başarı belgeleri

SPORCULARIN YANLARINA ALMALARI GEREKENLER

* T.U.B.A. Çift taraflı antrenman formaları
* Maç formaları ve eşofmanları
* Basketbol ayakkabısı (salon ve dışarısı için)
* Spor çorabı (En az 5 adet)
* Mayo
* Terlik
* Havlu (havuz için)
* Günlük kıyafetler ve iç çamaşırı
* Kişisel temizlik malzemeleri (Şampuan, duş jeli, deodorant, diş fırçası, diş macunu)
* Sporcunun düzenli olarak kullandığı ilaçlar (Varsa)