2018 BODRUM YAZ BASKETBOL KAMP VE TURNUVASI

T.U.B.A. 2018 Bodrum Yaz Basketbol Kampı, kulüp takım oyuncuları için yapılmakta olup, sporcuların bireysel sorumluluklarını, özgüvenlerini, takımdaşlık olgusunu kuvvetlendirmek için düzenlenmekle birlikte, antrenörler de bu ekibin birer parçaları oldukları için kış sezonunda yeteri kadar birlikte olamamaktan dolayı sporcular üzerinde çok fazla oluşturulamayan takım disiplini, antrenör sporcu ilişkisi, takım arkadaşları ile olan ilişkiler ve çevreye karşı olması gereken hassasiyet ile davranış biçimlerini geliştirmeye yöneliktir.
Sporcular ve üyesi bulundukları kulübün başarılı olabilmeleri için, bireysel sportif gelişimin yanı sıra, takım ruhu, takım disiplini, takım arkadaşlarına saygı, antrenörlerine saygı ve kendi öz disiplinlerinin de oldukça önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tansel Urcan Basketbol Akademi 2018 Bodrum Yaz Basketbol Kampı, bu öğelerin birleştirilerek maksimum düzeyde fayda sağlamaya yönelik bir basketbol kampıdır.
Tansel Urcan Basketbol Akademi 2018 Bodrum Yaz Basketbol Kampı sporcuların özgüven, takım çalışması, motivasyon, arkadaşlık, disiplin, kendini ifade edebilme ve bireysel ihtiyaçlarını giderebilme gibi özellikleri ön plana çıkararak basketbolda atletik performansın yanı sıra takım ruhu, doğru iletişim, baskı altında karar verebilme, arkadaşlarını harekete geçirebilme ve antrenörlerini dinleme, anlama, uyum gösterme gibi değerleri ortaya çıkarır.
Tüm sporcularımıza iyi kamplar dilerim.
Tansel URCAN
Tansel Urcan Basketbol Akademi 2018 Bodrum Yaz Basketbol Kampı, 18 Haziran – 22 Haziran 2018 tarihleri arasında 5 yıldızlı Bodrum Holiday Resort & Spa Otel de gerçekleşecektir.

2018 YAZ BASKETBOL KAMPI ÖDEMESİ

Ödemelerinizi 3 taksitte yapabilirsiniz. (İlk taksit 15 Mart 2018 , – İkinci taksit 15 Nisan 2018 , Üçüncü taksit 15 Mayıs 2018)
*Ulaşım otobüslerle yapılacaktır. Ulaşım ücreti kamp ücretine dahildir.
*Kardeşlerden bir tanesine %5 kardeş indirimi uygulanır.
*Ödemelerinizi havale/eft, nakit yapabilirsiniz.

2018 YAZ BASKETBOL KAMPINDA ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Basketbol ve mental gelişim eğitimi.
* 4 gece 5 gün otel. ( Herşey Dahil konsept konaklama, sabah, öğle ve akşam yemekleri, snack gün arası yiyecekler)
*Ulaşım (Otobüslerle gidiş-dönüş)
* Turnuva hakem ücretleri ve organizasyon bedeli
* Madalyalar ve başarı belgeleri
*Tişört , çorap, şapka, çanta

SPORCULARIN YANLARINA ALMALARI GEREKENLER

* T.U.B.A. Çift taraflı antrenman formaları
* Maç formaları
* Basketbol ayakkabısı
* Spor çorabı (En az 5 adet)
* Mayo
* Terlik
* Havlu (havuz için)
* Günlük kıyafetler ve iç çamaşırı
* Kişisel temizlik malzemeleri (Şampuan, duş jeli, deodorant, diş fırçası, diş macunu)
* Sporcunun düzenli olarak kullandığı ilaçlar (Varsa)

 

Kayıt formu için tıklayınız.