2017 YAZ BASKETBOL KAMPI VE TURNUVASI

TANSEL URCAN BASKETBOL AKADEMİ
2017 YAZ BASKETBOL KAMP VE TURNUVA

 

T.U.B.A.  2017 Yaz Basketbol Kamp ve Turnuvası  kulüp takım oyuncuları ve kış basketbol okulu öğrencileri için yapılmakta olup, sporcuların bireysel sorumluluklarını, özgüvenlerini, takımdaşlık olgusunu kuvvetlendirmek için düzenlenmekle birlikte, antrenörler de bu ekibin birer parçaları oldukları için kış sezonunda yeteri kadar birlikte olamamaktan dolayı sporcular üzerinde çok fazla oluşturulamayan takım disiplini, antrenör sporcu ilişkisi, takım arkadaşları ile olan ilişkiler ve çevreye karşı olması gereken hassasiyet ile davranış biçimlerini geliştirmeye yöneliktir.
Sporcular ve üyesi bulundukları kulübün başarılı olabilmeleri için, bireysel sportif gelişimin yanı sıra, takım ruhu, takım disiplini, takım arkadaşlarına saygı, antrenörlerine saygı ve kendi öz disiplinlerinin de oldukça önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tansel Urcan Basketbol Akademi Yaz Basketbol Kampı, bu öğelerin birleştirilerek maximum düzeyde fayda sağlamaya yönelik bir basketbol kampıdır.
T.U.B.A. 2017 Yaz Basketbol Kamp ve Turnuvası sporcuların özgüven, takım çalışması, motivasyon, arkadaşlık, disiplin, kendini ifade edebilme ve bireysel ihtiyaçlarını giderebilme gibi özellikleri ön plana çıkararak basketbolda atletik performansın yanı sıra takım ruhu, doğru iletişim, baskı altında karar verebilme, arkadaşlarını harekete geçirebilme ve antrenörlerini dinleme, anlama, uyum gösterme gibi değerleri ortaya çıkarır.

Tüm sporcularımıza iyi kamplar dilerim.

T.U.B.A.  2017 Yaz Basketbol Kamp ve Turnuvası  17 Haziran 2017 – 21 Haziran 2017 tarihleri arasında 4 Gece 5 Gün  Club Hotel Grand Efe Özdere / İzmir’de  gerçekleşecektir.

 

kaydıraklar childpool4 DSC_0015 adbgefe_1 DSC_4042

T.U.B.A. 2017 YAZ BASKETBOL KAMP VE  TURNUVA  ÜCRETİ

Kamp ücreti 24.03, 21.04 ve 12.05 tarihlerinde 3 taksit olarak ödenebilir.
Ödemeler nakit, EFT veya kredi kartı ile yapılabilir. Kredi kartı ile yapılan ödemeler için satış departmanı ile görüşebilirsiniz.
Banka Hesap Bilgileri:
TC Ziraat Bankası
Tansel Urcan Basketbol Akademi
Caddebostan Şubesi
Iban: TR 0300 0100 0954 6345 5728 5008
*Kardeşlerden bir tanesine %5 kardeş indirimi uygulanır.

 T.U.B.A. 2017 YAZ BASKETBOL KAMP VE TURNUVA ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

*En fazla  2 yaşında otobüslerle gidiş-dönüş ulaşım
*5 gün Basketbol ve mental gelişim eğitimi.
*4 gece 5 gün otel. (Herşey Dahil konsept konaklama, sabah, öğle ve akşam yemekleri, snack gün    arası yiyecekler, çay saati, içecekler )
* Oteldeki su kaydırakları,tenis,mini golf , masa tenisi, dart.
* Yaz Kampı Malzemeleri. ( Kamp Outdoor t-shirt’ü, Antrenman t-shirt’ü, Şapka ve Çorap)
* 4 gün otelden turnuva maçları için salona transferler, kapalı salon kira bedeli
* Yaz kampı madalyası ,yaz kampı sertifikası ve plaketler.

 

KAMP AKTİVİTELERİ

*Kampın son günü Kuşadasına  Aqua Park gezisi yapılacaktır. Bu gezimiz ücretlidir.