TAKIMLARIMIZ TÜRKİYE’YE KEYİFLİ DÖNDÜ…

17.08.2014 Pazar günü yapılan sıralama maçları, ödül töreni ve kapanış partisinden sonra 18.08.2014 Pazartesi günü Türkiye’ye dönen yıldız, küçük ve minik takımlarımızdaki sporcularımızın oldukça keyifli oldukları görüldü.
8 ülke ve 16 takımın katıldığı turnuvada yıldızlar kategorisinde 5.  küçük ve minikler kategorilerinde ise 2. sırayı alan takımlarımız ilerisi için oldukça ümit verdi.
2013 yılında Tansel Urcan Basketbol Akademi bünyesinde faaliyet gösteren Pamukspor ve İdealtepe kulüpleri oldukça ilgi göremeye başladı. Prensip olarak basketbol okullarından yetiştirdiği oyuncuları kulüp bünyesine katan T.U.B.A. ilerideki yıllarda daha fazla sayıda kulüp ile TBF maçlarına çıkma kararı aldı.
Tansel Urcan Basketbol Akademi 2014-2015 sezonunda deneyimli antrenör Sercan Açıkel ile anlaşarak staff kadrosunu daha da güçlendirerek 1 yıldır sürdürmekte olduğu programda ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.
Tansel Urcan Basketbol Akademi bu sezon Pamukspor olarak genç, yıldız ve minikler kategorilerinde, İdealtepe olarak yıldız ve küçükler kategorilerinde TBF maçlarına katılacak.

tipobet giriş