T.U.B.A. TEMMUZ AYINDA DEVAM EDİYOR.

31.08.2013 tarihinde başladığımız ve 15.06.2014 Pazar günü kapanış ve madalya töreni ile sona erdireceğimiz Tansel Urcan Basketbol Akademi  Kış Basketbol Okulu’nda  9 buçuk aylık bir dönemin sonuna geliyoruz.
Geçen bu süreçte çocuklarınıza basketbolun temel kavramlarını, basketbol topu ile nasıl çalışılması gerektiğini, bir takım düzeni  içerisinde nasıl davranılması gerektiğini, komutları alma ve onlara cevap verme özelliklerini, takımı oluşturan bir bireyin takım içerisindeki rolünü, kendine güvenme ve kendini  ifade edebilme özelliğini, belirli bir spor disiplinini, eğitmenleri ile nasıl bir ilişki içerisine girmeleri gerektiğini öğretmeye çalıştık ve bu konularda büyük bir oranda başarılı olduk.
Sizler bu değişikliğin farkında oldunuz mu bilemiyoruz ancak bizler çocuklarınızda sportif anlamda düşünce ve davranışlarında inanılmaz bir fark olduğunu gözlemledik.
Bu gelişme sürecinde bizlere verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz anlayış bizleri inanılmaz derecede mutlu etti ve çalışma isteğimizi arttırarak bizleri inanılmaz derecede motive etti.
Sizlerden aldığımız bu destek ile basketbol okulumuzu Temmuz ayında da haftada 3 gün olmak üzere devam ettirme kararı aldık.
Çalışma gün ve saatlerimiz aşağıdaki gibi olacaktır.
Bilgilerinize sunarız.

antrenman_saatleri_gunleri
* Pamukspor Tesisleri Milli Takımların Kamp Merkezi olduğundan dolayı, antrenman gün ve saatlerimizin milli takım antrenmanları ile çakışması durumunda gün ve saatlerde değişme olabilir.

Saygılarımızla
Tansel Urcan Basketbol Akademi

tipobet giriş