PAMUKSPOR U12 VE U15 TAKIMLARIMIZDAN ÇİFTE GALİBİYET

03.02.2018 Cumartesi günü Maltepe S.S. ‘da oynadıkları maçları , ortaya koydukları mücadeleleri ile baştan sona önde götüren takımlarımız sahadan galip ayrılmayı bildi.
U12 takımımız İstanbul Ata Spor karşısında tüm periyotlarda öndeydi, takımın yeni oyuncusu Umut Yılmaz aldığı hücum ve savunma ribaundları ile takımına önemli katkı yaparken, Deniz Aziz Gürlü ise attığı 21 sayı ile maça imzasını atan oyuncu oldu. U12 takımımız maçı 63 – 43 gibi farklı bir skorla kazanarak yoluna devam etti.
U15 takımımız ise kendilerinden yaş olarak büyük olan U16 liginde yaptığı mücadelede Maltepe Doğuş SK. karşısında oynadığı sert, istekli ve agresif basketbol ile kış kampının faydasını gördüğünü bizlere gösterdi. Tatilde ve sakat oyuncuları olmasına rağmen eksik kadro ile savaşan bir takım görüntüsünde olan U15 takımımız 2-3 ve 4. periyotlarda yaptığı baskılı alan savunması ile rakibine çok fazla hata yaptırarak oyunu istediği gibi yönlendirdi ve sahadan 59-35 gibi farklı bir skorla ayrıldı. Necati Umut Gezer attığı 26 sayı ile maçın en skorer oyuncusu oldu.

  

tipobet giriş