PAMUKSPOR MİNİKLERİMİZ OSMAN ERVERDİ MİNİKLER ŞENLİĞİNDE FİNALDE…

21.Osman Erverdi Minikler Şenliği’nde bugün oynanan yarı final maçında Pamukspor (2003) miniklerimiz Üsküdar Basketbol’u 28 – 20 gibi net bir skorla mağlup ederek adını beyaz grup finaline yazdırdı.
Maça Kaan Uymaz’dan yoksun kadrosu ile çıkan miniklerimiz inanılmaz mücadele vererek haklı bir galibiyet aldı. Özellikle 2. periyotta oynayan Süha Mete Kalender, Jehat Araç, Beray Berkay, Berkay Şahin ve 2005 doğumlu Altan Baş harika bir 2. çeyrek mücadelesi vererek takımımızın oyunda kalmasını sağladı ve 3 ile 4. periyotlarda Yiğit Alp Taş, Arda Düzyol, Yiğit Yeniçeri, Yiğit Eryılmaz ve Mete Yegengil sergilediği güzel basketbol ile haklı bir galibiyetle yarınki finale takımımızın adını yazdırdı.
Mete Yegengil bugün oynadığı güzel oyunuyla diğer takım koçları tarafından All Star kadrosuna seçilirken Altan Baş ise 2005 doğumlu olmasına rağmen cesaretli oyunu ve attığı kritik 4 sayı ile tüm izleyenlerin takdirini topladı.
İdealtepeli  (2004)  miniklerimiz ise Değişim SK. nü 35 – 10 gibi farklı bir skorla mağlup ederek yaşlarının küçük olmasına rağmen beyaz grupta Armada SK. ile 5.lik, 6.lık maçına çıkacak.
Her iki takımımıza da yarınki maçlarında başarılar diliyoruz.

tipobet giriş