BOLU 2019 – 2020 SEZONA HAZIRLIK KAMPI KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

T.U.B.A. Sezona hazırlık kampı, kulüp takım oyuncuları için yapılmakta olup, sporcuların bireysel sorumluluklarını, özgüvenlerini, takımdaşlık olgusunu kuvvetlendirmek için düzenlenmekle birlikte, antrenörler de bu ekibin birer parçaları oldukları için kış sezonunda yeteri kadar birlikte olamamaktan dolayı sporcular üzerinde çok fazla oluşturulamayan takım disiplini, antrenör sporcu ilişkisi, takım arkadaşları ile olan ilişkiler ve çevreye karşı olması gereken hassasiyet ile davranış biçimlerini geliştirmeye yöneliktir.
Sporcular ve üyesi bulundukları kulübün başarılı olabilmeleri için, bireysel sportif gelişimin yanı sıra, takım ruhu, takım disiplini, takım arkadaşlarına saygı, antrenörlerine saygı ve kendi öz disiplinlerinin de oldukça önemli olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Tansel Urcan Basketbol Akademi Bolu Sezona Hazırlık Kampı, bu öğelerin birleştirilerek maximum düzeyde fayda sağlamaya yönelik bir basketbol kampıdır.
T.U.B.A. Sezona Hazırlık Kampı sporcuların özgüven, takım çalışması, motivasyon, arkadaşlık, disiplin, kendini ifade edebilme ve bireysel ihtiyaçlarını giderebilme gibi özellikleri ön plana çıkararak basketbolda atletik performansın yanı sıra takım ruhu, doğru iletişim, baskı altında karar verebilme, arkadaşlarını harekete geçirebilme ve antrenörlerini dinleme, anlama, uyum gösterme gibi değerleri ortaya çıkarır.
Tüm sporcularımıza iyi kamplar dilerim.
Tansel URCAN
Tansel Urcan Basketbol Akademi 2019 Sezona Hazırlık Kampı 23 – 27 Ağustos 2019 tarihleri arasında Bolu Koru Otel’de yapılacaktır.

 

BOLU SEZONA HAZIRLIK KAMPINDA ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Basketbol ve mental gelişim eğitimi.
* 4 gece 5 gün otel. (Sabah, öğle ve akşam yemekleri)
* İstanbul – Bolu gidiş-dönüş otobüs ücreti
SPORCULARIN YANLARINA ALMALARI GEREKENLER
* T.U.B.A Çift taraflı antrenman formaları
* T.U.B.A. Tshirt’leri
* Basketbol ayakkabısı
* Spor ayakkabısı
* Spor çorabı (En az 5 adet)
* Günlük kıyafetler
* Temizlik malzemeleri (Şampuan, duş jeli, deodorant)
* Diş fırçası
* Diş macunu
* (Varsa) Sporcunun düzenli olarak kullandığı ilaçlar

 

Kayıt formu için tıklayınız.

Detaylı bilgi için ; 0533 164 11 99 veya ofisimize gelebilirsiniz.

tipobet giriş